Elektronine vaistine
 
2019 sausio 21 d., pirmadienis e-vaistinė | Struktūra | Prisijungti | Kontaktai
farmacija|vaistinės|vaistai|vaistažolės|sveikata|negalavimai
 
Meniu
Farmacija
Vaistinės
Vaistai
Vaistažolės
Sveikas žmogus
Negalavimai
Forumas
Forumas >> Sveikatos forumas >> herpesas...kaip isgydit
Pasisakymai: 5puslapis: 1 iš 1
herpesas...kaip isgydit  
2006-05-27
 
Cituoti 
  ramas78 Siųsti žinutę
  Pasisakymai: 0
2006-05-28
 
Cituoti 
Jei kalba eina apie lūpų pūslelinę, tai ji gydoma herpes virusų dauginimąsi slopinančiais vaistais - tepaliukais, kurių sudėtyje yra acikloviro. Pasirinkimas vaistinėse tikrai nemažas. Tepti reikia vos pradėjus niežėti, kuo anksčiau pastebėjus prasidedančią lūpų pūslelinę - tuo geriau. Beje, gal kas išbandę brangųjį Zovirax'ą? Kaip teigia gamintojai, šis tepalas pagamintas specialiu pagrindu, kuris padeda veikliąjai medžiagai geriau prasiskverbti į virusų pažeistas ląsteles nei analogiškų tepalų. Jei tai tiesa, tai veiksmingumas turėtų būti gerokai didesnis, tik kaina skiriasi keliskart
ramune Siųsti žinutę
Pasisakymai: 20
2007-03-11
 
Cituoti 
Naudok tik Zovirax'a,nes greiciau sugyja.Tai patikrinta,kiti tepalai irgi gydo, tik ilgiau.O taip tai sis virusas visada tunos tavyje, o kai imunitetas susilpnes ar organizmas stresuos,jis vel islys...
ritale2 Siųsti žinutę
Pasisakymai: 1
2007-03-27
 
Cituoti 
Atsiradus niežėjimui, paraudimui veiksmingos virusą naikinančios priemonės. Lūpų pūslelinei gydyti vartojami antivirusinių vaistų (acikloviro) tepalai efektyvūs pirmojo epizodo metu, tačiau simptomams atsinaujinus, jie ne tokie veiksmingi. Prasmingiausia juos vartoti tik pajutus pirmuosius infekcijos požymius, pastebėjus atsiradusias pūsleles.
Kitų rūšių tepalai veikia palengvindami požymius – minkština šašus, sausina, mažina skausmą. Tepalai, kurių sudėtyje yra antibiotiko, neveikia viruso, bet apsaugo nuo vadinamosios antrinės infekcijos.
Pažeidimo vietas rekomenduojama laikyti sausai, švariai, nepridengtas.
Norint nutraukti pūslelinę, tik pajutus pirmuosius požymius, 5 dienoms gali būti skiriamas geriamas ar leidžiamas antivirusinis preparatas.
Jei gydymas pradedamas jau atsiradus pūslelėms, sulaikomas vietinis plitimas, o ligos trukmė nesutrumpėja.
Ligos simptomų atsiradimui retinti, viruso platinimui mažinti, gali būti skiriamas nuolatinis, profilaktinis, antivirusinio vaisto vartojimas.

Kreipkitės į gydytoją tik pasirodžius pirmiesiems herpetinės infekcijos požymiams. Vos atsinaujinus infekcijai, kad nepavėluotumėte pradėti gydymo, turėkite su savimi gydytojo paskirto antivirusinio tepalo.
Siekiant išvengti naujų pažeidimų ir infekcijos platinimo, laikykitės kūno higienos taisyklių.
Herpetinės infekcijos sukėlėjai aplinkoje gali išgyventi tik trumpą laiką. Tikimybė užsikrėsti per namų apyvokos reikmenis laikantis įprastinių higienos taisyklių nedidelė.
mrjudge Siųsti žinutę
Pasisakymai: 2
2008-03-18
 
Cituoti 
Jei nepavyksta tuo metu užgydyti pūslelinės cheminiais preparatais, tai labai padeda kremas su propoliu, jei aktualu galiu patarti kur jo įsigyti parašykite kniuriene@gmail.com
alvydaa Siųsti žinutę
Pasisakymai: 5
2011-03-02
 
Cituoti 
o ne paprasčiau vaistinėje paklausti?
mindaugas Siųsti žinutę
Pasisakymai: 7

Naudojimosi taisyklės
e-vaistine | Struktūra | Prisijungti | Kontaktai | e-Sprendimas
 
© 2005-2015 e-vaistine.lt Visos teisės saugomos. Be raštiško sutikimo kopijuoti draudžiama.